Deň otvorených dverí v Duálnej akadémii (22.10.2022)

Prvý Deň otvorených dverí v Duálke máme za sebou!

Naši noví potenciálni študenti si mohli vyskúšať napríklad virtuálnu realitu, pozrieť priestory školy či porozprávať sa so zamestnávateľmi. Chceme sa týmto poďakovať nielen žiakom, ktorí prišli, ale aj rodičom, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť ich detí a záleží im na správnom výbere vzdelania.

Taktiež ďakujeme aj našim zamestnávateľom Volkswagen, Slovnaft, Forvia, a Vladimírovi Orovnickému zo spoločnosti Daikin, že boli súčasťou DOD a ukázali mladým ľuďom, ako môže vyzerať ich uplatnenie už počas štúdia v Duálnej akadémii.

Už teraz sa tešíme na ďalší termín, kedy sa stretneme s novými nádejnými študentmi a ich rodičmi. Veríme, že najbližšieho DOD sa zúčastní aj zamestnávateľ Škoda a Magna Slomatec, no chystáme aj spolupráce so ZSE či Daikin. Máte sa na čo tešiť!


Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD