Študent mesiaca – Jún 2024 (Alex Ort-Šnep)

Na Hyde parku, ktorý sa konal 12. júna 2024 sme vyhlásili študenta mesiaca za jún, ktorým sa stal Alex Ort-Šnep z I. M triedy. Alex bol ocenený za to, že je dobrým kamarátom, vždy ochotný pomôcť a veľmi snaživý v učení. Bohužiaľ, pre chorobu sa nemohol osobne zúčastniť, ale jeho spolužiaci mu srdečne gratulovali.

Súčasťou Hyde parku bol aj zábavný vedomostný kvíz, kde si študenti mohli otestovať svoje vedomosti a získať nové informácie.

Ďalším bodom programu bolo odovzdávanie diplomov v rámci súťaže First Global Slovakia. Jeden z účastníkov, Eduard Horváth, nám priblížil priebeh súťaže v Košiciach a oznámil postup do Atén, čo je pre našu školu obrovským úspechom.

Diskutovalo sa aj o projekte Naše Mesto, ktorý organizuje nadácia Pontis. V rámci tohto projektu dobrovoľníci čistili priestory Duálnej Akadémie.

Na konci školského roku nás čaká vyhlásenie študenta roka, ktorý bude vybratý zo všetkých nominovaných študentov na študenta mesiaca počas školského roka. Veľmi sa na to tešíme a sme zvedaví, kto získa tento prestížny titul.

Nominácie na študenta mesiaca – Jún 2024
Trieda PriezviskoMeno 
IV.AUKádek Daniel 
I.AUAHupkaSamuel
I.ME atGluch Patrik
I.AUBVavroTobiáš Milan
I.MMHermanTomáš
I.MOrt-Šnep Alex
II.MEMaskalOleksandr
II.MELakatosSamuel
I.ME atMihálikStanislav
I.ME atSivákMário
Share on facebook
Zdieľať
ODOBERAŤ NEWSLETTER

Pravidelný dvojmesačný
Duálka newsletter

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD