Máme prvú študentku mesiaca! (Apríl 2023)

V apríli sa šťastie v súťaži Študent mesiaca právom usmialo na našu žiačku Vanessu Tóthovú, ktorá je študentkou 2. ročníka v odbore odborný informatik. Nominovaná bola za zodpovednú prípravu, prístup a výborné výsledky v programovaní. Jej majster ocenil nielen Vanessinu zodpovednosť, ale aj iniciatívu.

Srdečne jej gratulujeme a veríme, že ju toto ocenenie posunie vpred a bude svoje vedomosti a znalosti aj naďalej zveľaďovať. Už teraz sa tešíme na májové vyhlásenie, ktoré odhalí meno ďalšieho študenta mesiaca. Všetkým nominovaným držíme palce!

V kategórii študent mesiaca apríl 2023 boli nominovaní: 

Dominik Hanic 2x

II. MSZ

Dominik Hába

za celú I. MM

Jakub Vigoda 3x

I. OI

Vanesa Tóthová 2x

II. OI

Michal Zamiešal 3x

I. ME/1

Alexander Oks

I. ME/2

Severín Malík

II. ME/1

Martin Sokol 3x

II. ME/2

Matej Mackura

I. AU/2

Daniel Schnek

I. AU/3

Vasily Kiselev

II. AU/1

Marián Sadloň

II. AU/2

Radoslav Butaš

II. MM

Jurij Getsko

I. A/1

Matúš Stanek

I. A/1

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na vás opäť o mesiac!

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD