Študent mesiaca – December 2023 (Marek Hampachel)

Prvý #Hydepark v tomto kalendárnom roku sa niesol v znamení študenta mesiaca, ale aj pomoci a odvahy!🫶

Študentom mesiaca za december sa stal náš šikovný študent II.ME OI Marek Hampachel, ktorému srdečne gratulujeme. Veríme, že ho toto ocenenie povzbudí k ešte lepším výsledkom a bude právom hrdý na svoje znalosti a zručnosti. 🦾

Počas Hydeparku sa ujala slova aj naša školská psychologička Zuzana Hrdinová, ktorá hovorila o potrebe otvorenosti, komunikácie a pomoci pre tých, ktorí o ňu nemajú problém požiadať. Ako uviedla, pred negatívnymi vecami často zatvárajú študenti oči a tvária sa, že ich nevidia. Ak však naberú odvahu otvorene o nich hovoriť, majú u nej dvere vždy otvorené. ☝️

Nominácie na študenta mesiaca (December 2023)
Trieda PriezviskoMeno 
I.MExner Boris
IV.MEHačo Tomáš
II.ME oiHampachel Marek
I.AKožuch Vladimír
II.MEZamiešal Michal
III.MSZSteiner Marek 
III.ME oiBihári Štefan
II.MSZKollár Adam
II.MEMaskal Oleksander
Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD