Študent mesiaca – Máj 2023 (Michal Zamiešal, 1.ME)

Vyhlásenie študenta mesiaca v rámci projektu #hydepark je za nami!

Študentom mesiaca za máj sa stal 4-násobne nominovaný Michal Zamiešal z 1.ME., ktorého vyžrebovala aprílová víťazka Vanessa. Srdečne gratulujeme a teší nás, že si toto ocenenie odnáša práve dnes – na Deň Detí. Veríme, že toto prvenstvo bude pre neho skvelým bonusom, ktorý ho bude posúvať vpred.

Nominovaní študenti za mesiac máj:

Jozef Velický I. MSZ

Dominik Hanic II. MSZ

Dominik Hába za celú I. MM

Jakub Vigoda I. OI

Juraj Weinštuk II. OI

Michal Zamiešal I. ME

Martin Bezák II. ME

Daniel Schnek I. AU

Samuel HajdinII. AU

Roman Putnoky II. MM

Artem Kovach I. A

Okrem samotného vyhlásenia víťaza nám pedagóg Peter Vlk porozprával o výlete v Portugalsku a majster Milan Voloch povedal pár slov o študentovi Danielovi Kádekovi, ktorý postúpil z regionálneho kola na národné finále Young Car Mechanic, ktoré sa uskutoční už 3.6.2023 vo Valčianskej doline.

Gratulujeme aj ostatným nominovaným, ktorí sa právom dostali do májového výberu. Zároveň všetkým našim študentom prajeme len to najlepšie ku dnešnému sviatku, veľa šikovnosti a vedomostí.

Ako uviedol Milan Ráchela, vedúci stredoškolského odborného vzdelávania a rekvalifikácii: „Pre nás sú naši študenti už dospelí, zodpovední a šikovní ľudia. Prajeme im krásny MDD”.

#studentmesiaca #hydepark #mdd #dualnaakademia