Náš víťaz!

Máme skvelé správy! Náš študent Daniel Kádek získal 2. miesto v národnom finále Young Car Mechanic!

Daniel sa umiestnil na neuveriteľnom 2. mieste z takmer 1 000 účastníkov a za víťazom zaostal v národnom finále len o 2 body. Sme nesmierne radi, že máme u nás tak šikovného študenta, ktorý sa rozhodne vo svete nestratí. Pre nás je samozrejme absolútnou jednotkou a my mu ďakujeme za to, že Duálku reprezentuje v tom najlepšom svetle!

Do súťaže sa zapojilo celkovo 986 účastníkov, pričom v regionálnom kole mala Duálna Akadémia zastúpenie troch žiakov a následne v národnom kole medzi ôsmimi súťažiacimi sme mali jedného študenta, pričom Daniel obsadil 2. miesto v rámci Slovenska.

Maximálny počet bodov, ktorý sa dal získať bol 400 a Daniel získal 355, pričom víťaz získal 357 bodov. Dvojbodový rozdiel nás teda delil od medzinárodného finálne, kde sa stretne až 11 krajín a uskutoční sa v Maďarsku.