Hyde Park – Študent mesiaca, január 2023

Žiaci prvých a druhých ročníkov sa pravidelne stretávajú vo vestibule Duálnej Akadémie v sprievode svojich majstrov. Stretnutie vedie náš obľúbený vedúci odborného vzdelávania, Milan Ráchela.

Tentokrát máme novinku: ŠTUDENT MESIACA Duálnej Akadémie. Majstri nominovali 11 žiakov z I. a II ročníkov za praktickú výučbu:

Jakub Vigoda I. OI
Patrik Németh I. AU
Michal Zamiešal I. ME/1
Viktor Roman I. MSZ
Radovan Vranek I. MM/1
Sebastián Boroš I. A
Martin Bezák II. ME/1
Martin Antal I. MM/2
Roman Putnoky I. MM
Martin Sokol II. ME/2
Kristián Irša II. OI

Titul „ŠTUDENT MESIACA“ získal Dominik Hanic z II. MSZ, ktorého sme spomedzi nominovaných vyžrebovali.

Dominikovi cenu osobne odovzdala predsedníčka Duálnej Akadémie Renáta Valeková a veľvyslanec Spolkovej republiky Nemecko, ktorý v minulosti pôsobil aj na Slovensku, Dr. Axel Hartmann.
Veríme, že táto pilotná akcia sa stane tradíciou Duálnej Akadémie a postupne sa nám ju podarí rozšíriť na celú školu.

Dominikovi gratulujeme a ďakujeme všetkým zúčastneným!

Čo si myslíte o takejto školskej tradícii? Páči sa vám?