Deň otvorených dverí – 11.2.2023

Posledný deň otvorených dverí v tomto školskom roku je za nami. Čo všetko ste u nás mohli zažiť?

✅ zaujímavá prezentácia dielní, tried a priestorov školy

✅ virtuálna realita

✅ predstavenie nového zamestnávateľa Nectel

✅ účasť stálych zamestnávateľov Volkswagen Slovakia, Škoda, Daikin, Slovnaft, Forvia, Magna Slomatec

11.2.2023 sa v Duálnej Akadémii stretlo presne 175 účastníkov, ktorým záleží na svojom budúcom štúdiu, ale aj štúdiu svojich detí. Veľmi nás teší záujem rodičov, ktorí mali množstvo otázok, na ktoré sme im s radosťou odpovedali.

Taktiež sa veľmi tešíme z účasti našich absolventov, ktorí prišli pozrieť svojich obľúbených pedagógov a zaspomínať na stredoškolské časy.

Ďakujeme Devínskonovoveskej televízii, ktorá spravila reportáž o našom dni otvorených dverí, ale aj interview s našou vedúcou všeobecno-vzdelávacích predmetov Máriou Konevalovou.

Ďakujeme všetkým, vďaka ktorým DOD dopadol naozaj úspešne. Organizácia, profesionalita a hlavne priebeh celého dňa boli skvelé. Naši sprievodcovia odovzdali návštevníkom množstvo zaujímavých informácií, študenti si vyskúšali reálne komponenty z praxe a stretli sa so zamestnávateľmi, ktorí dávajú absolventom Duálnej Akadémie úspešnú budúcnosť. Ak chcete nasať tú pravú atmosféru z dňa otvorených dverí, pozrite si naše fotografie nižšie.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD