Zelená budúcnosť, vďaka e-mobilite!

Zelená budúcnosť, vďaka e-mobilite!

Dnes sa u nás v Duálna Akadémia konala akcia Smart Green Mobility #smartgreenmobility, pričom sa naši študenti mohli dozvedieť viac o elektromobiloch a spoločne s prednášajúcim z Mojelektromobil.sk zbúrať všetky mýty a predsudky, ktoré voči nim mali. 🚘🔋

Hlavným cieľom projektu #smartgreenmobility je priblížiť najmä mladým ľuďom dôležité témy zo sveta zelenej mobility a pripraviť ich na zmeny, ktoré nás čakajú v blízkej budúcnosti. 🚀

Po teórii prišla aj prax a tak sa študenti po prezentácii mohli premiestniť von do areálu školy, kde na nich už čakali vyhriate a krásne elektromobily od Tesla, Škoda Auto Slovensko či Citroën Slovensko.

Ďakujeme nielen našim študentom za dobrú náladu, ktorú si priniesli, ale aj za zaujímavé prednášky a ukážky ľuďom zo Mojelektromobil.sk a Mojandroid.sk.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD