Študent mesiaca – Január 2024 (Martin Tesák)

Februárový #Hydepark odhalil motivujúce ocenenie, nové nápady, ale aj menšie nedostatky. ☝️

Počas Hydeparku sme v Duálnej Akadémii vyhlásili januárového študenta mesiaca, ktorým sa stal Martin Tesák, študent 3. ročníka. Srdečne gratulujeme a veríme, že ho toto ocenenie namotivuje k ešte lepším výsledkom. 🏆 

Ostatní nominovaní:

Nominácia na študenta mesiaca 
Trieda PriezviskoMeno 
I.AUALovás Tomáš
IV.MEHačo Tomáš
III.MEoiTóthová Vanesa 
III.MSZHanic Dominik 
IV.AU Tomáška Jozef
II.ME OksAlexander
II.MMChudý Martin 
I.AChatzipetrovFilipos 
II.AUDvoran Daniel 
II.AUNeshoda Tibor 
III.AUSadloňMarián
III.AU TesákMartin 
II.MSZVelický Jozef
II.MEoiSmelík Miroslav 

Sme radi, že sa naša 3D tlač úspešne rozvíja a prináša každodenné nové výzvy. S nadšením sme uvítali prezentáciu nášho prváka Tomáša Valčeka, ktorý odprezentoval svoj nápad na školský autobus. Detailne a kreatívne nám ozrejmil jeho výhody,  ktoré by školský autobus mohol pre študentov priniesť. Ďakujeme! 🚌 👏

Okrem pozitívnych informácií sme sa venovali aj zlepšeniam, medzi ktoré rozhodne patrí lepšia separácia odpadov a zaobchádzanie s plechovkami a obalmi, ktoré často nachádzame pohodené mimo na to určených miest. 🤞

VOLKSWAGEN SLOVAKIA HYDE PARK

Hyde park prebieha aj u nášho zamestnávateľa Volkswagen Slovakia, kde si naši dvaja študenti Alex Poole a Alex Zeithaml pripravili prezentáciu na tému „Vývoj aplikácií na platforme Power Apps pre evidenciu pracovných zmien a korekcii výrobnej linky“

Ostatné nominácie na študenta mesiaca (Január 2024)

Nominácie na študenta mesiaca 
Trieda PriezviskoMeno 
I.AUALovás Tomáš
IV.MEHačo Tomáš
III.MEoiTóthová Vanesa 
III.MSZHanic Dominik 
IV.AU Tomáška Jozef
II.ME OksAlexander
II.MMChudý Martin 
I.AChatzipetrovFilipos 
II.AUDvoran Daniel 
II.AUNeshoda Tibor 
III.AUSadloňMarián
III.AU TesákMartin 
II.MSZVelický Jozef
II.MEoiSmelík Miroslav 
Share on facebook
Zdieľať
ODOBERAŤ NEWSLETTER

Pravidelný dvojmesačný
Duálka newsletter

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD