Náš študent Marián Haško získal prestížne ocenenie Best Apprentice Award vo Wolfsburgu

S veľkou radosťou oznamujeme, že náš študent Marián Haško z Duálnej Akadémie získal prestížne ocenenie Best Apprentice Award vo Wolfsburgu. Tento významný ceremoniál oslavuje excelentnosť a odhodlanie mladých ľudí z celého sveta. Marián bol jedným zo 49 vybraných študentov z 19 krajín, ktorí boli ocenení za svoje výnimočné schopnosti a tvrdú prácu.

Ceremoniál Best Apprentice Award sa konal v sídle spoločnosti Volkswagen vo Wolfsburgu. Okrem slávnostného odovzdávania cien sa ocenení študenti mohli zapojiť do inšpiratívneho sprievodného programu, ktorý im umožnil nahliadnuť do sveta inovácií a kreativity v rámci značky Volkswagen.

Mariánovi Haškovi srdečne gratulujeme k tomuto výnimočnému úspechu. Sme nesmierne pyšní na jeho dosiahnutia a veríme, že toto ocenenie je len začiatkom jeho úspešnej kariéry. Mariánov úspech je inšpiráciou pre všetkých našich študentov a ukazuje, že tvrdá práca a odhodlanie prinášajú svoje ovocie.

Foto: Volkswagen Slovakia

Share on facebook
Zdieľať
ODOBERAŤ NEWSLETTER

Pravidelný dvojmesačný
Duálka newsletter

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD