Young Car Mechanic Slovakia 2023 – Medzinárodná súťaž na Duálnej Akadémii

Young Car Mechanic Slovakia je medzinárodná súťaž pre študentov stredných odborných škôl. Hlavným cieľom je spopularizovať profesiu automechanika medzi mladými ľuďmi, vymieňať si skúsenosti a vyučovacie postupy a nájsť mladé talenty v oblasti mechaniky a autoservisu vozidiel motorových vozidiel.

A práve druhé kolo tejto prestížnej súťaže sa uskutočnilo v priestoroch Duálnej Akadémie. 🤩

80 úspešných študentov – riešiteľov, ktorí postúpili z prvého kola čakalo množstvo náročných úloh. Veríme, že si tento deň naplno užili študenti, zapojili svoje vedomosti a zručnosti a predviedli to najlepšie, čo v nich bolo.

Srdečne gratulujeme nášmu úspešnému študentovi a riešiteľovi Danielovi Kádekovi z III. UA, ktorý sa umiestnil na 2. mieste a tak postupuje do celoslovenského finále, v ktorom mu budeme držať palce! Už teraz sme hrdí na to, ako reprezentuje Duálnu Akadémiu. 🥳

Young Car Mechanic Slovakia je medzinárodná súťaž pre študentov stredných odborných škôl. Hlavným cieľom je spopularizovať profesiu automechanika medzi mladými ľuďmi, vymieňať si skúsenosti a vyučovacie postupy a nájsť mladé talenty v oblasti mechaniky a autoservisu vozidiel motorových vozidiel. 👌

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD