Študent mesiaca – November 2023 (Fillippos Chatzipetrou)

Posledný #Hydepark tohto kalendárneho roka je úspešne za nami. 👌

Ako vždy, aj tentokrát sme vyhlásili študenta mesiaca, ktorým sa za november stal Fillippos Chatzipetrou. Srdečne gratulujeme! Okrem toho nám hlavný inštruktor Igor Mozolák povedal pár slov k aktivitám, na ktorých sa pracuje, ako je napríklad robotická olympiáda First Global, v ktorej budeme mať v roku 2024 zastúpenie. Taktiež pripomenul aj hlasovanie o Top hlavného inštruktora v duáli za rok 2023, ktoré organizuje Asociácia priemyselných zväzov a dopravy a Duálna Akadémia v ňom má 4 nominovaných. Preto ak ste ešte nehlasovali, napravte to: https://bit.ly/hlavnyinstruktor. 🔝

Ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na príprave Hydeparku a taktiež gratulujeme všetkým, či už nominovaným alebo tohtoročným víťazov. Veríme, že aj vďaka tomuto projektu zostanete motivovaní aj naďalej a budete sa snažiť dosahovať ešte lepšie výsledky, ktoré my v Duálke vidíme a radi oceníme. 🦾

Nominácie na študenta mesiaca 
Trieda PriezviskoMeno 
II.MVigoda Jakub 
I.AChatzipetrouFillipos
II.MMOzkan Mehmet 
I.AUBVavro Tobiáš Milan 
I.ME oiBródy Marcel
I.AUAKompaník Richard 
II.AU VlkMatej 
II.AU Zacharová Olívia 
II.AU Mesárošová Beáta 
II.MHavlík Dominik 
II.MEBobek Marián 
I.ME sp*hvacIľkiv RoháľMartin 
I.ME Vaško Štefan 
I.MEKovarík Jakub 
III.MSZHanic Dominik Share on facebook
Zdieľať
ODOBERAŤ NEWSLETTER

Pravidelný dvojmesačný
Duálka newsletter

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD