Študent mesiaca – Február 2024 (Alexander Benč)

Februárový Hydepark priniesol nového študenta mesiaca, ktorým sa stal Alexander Benč. 🤝

Alexander Benč, ktorý je študentom I. AUA, získal toto ocenenie po tom, ako si z pomedzi všetkých nominovaných odniesol najviac hlasov. Veríme, že bude pre neho toto ocenenie prínosom a vďaka usilovnému štúdiu a práci dosiahne výsledky, ktoré ho posunú vpred. V mene celej Duálnej Akadémii mu gratulujeme a prajeme veľa úspechov v štúdiu. 💥

Nominácia na študenta mesiaca – Február 2024
Trieda PriezviskoMeno 
II.MSZKollárAdam
II.ME oi Papánek Filip 
I.MStarýJakub
II.MEHruškaMichal
III.MSZSteinerMarek
III.MeoiTóthová Vanesa
IV.MEHačoTomáš
IV.AUMikoOliver
I.AUABenčAlexander
II.AUVardanyanArman
II.AUSvrčekJakub
I.AUABenčAlexander
I.AKožuch Vladimír

Okrem vyhlasovania študenta mesiaca, sme si pripomenuli naše hodnoty, ktorým v Duálke pripisujeme veľkú dôležitosť. Po nadšení, ktoré bolo hodnotou počas januára a februára, prišla na rad zodpovednosť, ktorá je hodnotou v marci a apríli. ZODPOVEDNOSŤ pre nás znamená spoľahlivosť. Dodržiavanie dohôd a sľubov či prípravu na stretnutie alebo prezentáciu. Preto si v Duálke vždy stojíme za rozhodnutiami a akceptujeme následky svojich rozhodnutí. Zdokonaľujeme sa a vedieme študentov a študentky k hodnotám, v ktoré veríme. 👌

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD