Študent mesiaca – Marec 2024 (Quan Hung Nguyen)

#HYDEPARK spoznal nového študenta mesiaca, ktorým sa stal Quan Hung Nguyen! 🏆

Ocenenie získal Quan Hung Nguyen, študent I.AUB, ktorý vďaka zodpovednosti a usilovnosti získal najviac hlasov zo všetkých nominovaných. Srdečne mu gratulujeme a veríme, že ho toto ocenenie ešte viac nakopne a motivuje do poctivého štúdia a kvalitnej práce. 📚

Nominácia na študenta mesiaca – Marec 2024
Trieda PriezviskoMeno 
III.MSZPoprocký Ján
III.ME oiIršaKristián
IV.MEKovárik Tomáš
II.ME oiKissTeodor
II.ME oiGalajda Marco
I.AUBNguyen HungQuan
IV.AUTomáška Jozef 
I.ME stSayedmiladHassani
I.ME Zamiešal Michal 
II.MERovášJakub

Okrem samotného vyhlasovania študenta mesiaca, sa na Hydeparku riešila 3D tlač, ktorú si všetci veľmi pochvaľujú, ale tiež metóda 5S, ktorej cieľom je lepšia organizácia práce či štúdia, efektívnejšie využívanie času, ale aj zvyšovanie produktivity a samostatnosti. 🦾

Ako uviedol vedúci riadenia stredoškolského vzdelávania Milan Ráchela ide o vynikajúci spôsob k vytváraniu a následnému udržiavaniu dobre zorganizovaného, čistého a podnetného pracoviska. 

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD