Získali sme 8. miesto v rámci stredných odborných škôl v bratislavskom kraji

Po dvojročnej pauze sa opäť na Slovensku v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a INEKO uskutočnilo celoplošné meranie škôl. Celoslovenské merania sú dôležité nielen pre zabezpečenie spätnej väzby pre školy, ale aj rodičov či študentov samotných, vďaka čomu sa posilňuje kvalita vzdelania. 

Po dvoch pandemických rokoch sa Súkromnej odbornej škole automobilovej Duálna Akadémia podarilo medzi strednými odbornými školami v rámci Bratislavského kraja poskočiť z 12. až na krásne 8. miesto z vyše 60 škôl, pričom v rámci celého Slovenska sme sa umiestnili na 87. mieste. 

Celkovo sme získali 6,3 boda, pričom najviac bodov – až 8,1 – sme získali práve v zamestnanosti našich absolventov, z čoho sa úprimne veľmi tešíme! 

Ďakujeme našim študentom a pedagógom, že sme získali označenie “Škola s veľmi dobrými výsledkami žiakov”. Veríme, že sa budeme stále zlepšovať a postupne na rebríčkoch posúvať vyššie. 

Príďte sa sami presvedčiť už 11. februára na deň otvorených dverí do Duálnej akadémie a spoznajte miesto, kde to skutočne žije technikou. 

Ďakujeme INEKO – https://bit.ly/rebricek-ineko

Share on facebook
Zdieľať
ODOBERAŤ NEWSLETTER

Pravidelný dvojmesačný
Duálka newsletter

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD