Vzdelávanie elektrotechnikov a autotronikov s partnerom ŠKODA AUTO ACADEMY

Vzdelávame elektrotechnikov a autotronikov pre výzvy budúcnosti v rámci spoločného projektu s partnerom ŠKODA AUTO ACADEMY. Projekt sa práve rozbehol svojou prvou návštevou kolegov z Čiech u nás v Duálnej akadémii. Projekt je podporený programom ERASMUS+ a bude trvať 2 roky. Naším spoločným cieľom je vzájomným učením sa zvyšovať kvalitu odborného vzdelávania v oboch inštitúciách, ktoré sú si veľmi podobné. Výsledkom bude lepšia pripravenosť pedagógov a študentov na nové trendy na trhu práce, akým je napríklad elektromobilita. Tento júnový týždeň hostíme u nás českých kolegov my, v septembri po lete si to vymeníme a naši odborníci pocestujú do ŠKODA AUTO ACADEMY. Načasovanie je ideálne, keďže u nás v Duálke prebiehajú tento týždeň nemecké odborné skúšky AP1, ktoré boli pre kolegov novou inšpiráciou. Tešíme sa na ďalšie spoločné projektové aktivity.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD