Ďalší úspešný Deň otvorených dverí v Duálke je za nami!

Úspešný Deň otvorených dverí je za nami! Ďakujeme za veľkú účasť. 🙌

Deň otvorených dverí, ktorý sa konal 16.11.2023 sa skončil a my máme tak za sebou špeciálny deň, ktorý bol výnimočný v tom, že ste mohli našich študentov a študentky vidieť počas dňa pri samotnom štúdiu. Teší nás váš veľký záujem o štúdium na našej Duálke. Počas dnešného DOD vás prišlo až 193. Veríme, že sme sa nevideli naposledy. 🦾

Okrem výučby ste mohli spoznať aj našich zamestnávateľov Volkswagen Slovakia, Škoda Auto Slovensko a Slovnaft. Predstavili sme vám tiež nového zamestnávateľa Motor-Car Group, vďaka ktorým môžu študenti a študentky získať dobré uplatnenie v odbore už počas školy. Ďakujeme, že vám na budúcnosti vašej a vašich detí záleží. 🔝

Share on facebook
Zdieľať
ODOBERAŤ NEWSLETTER

Pravidelný dvojmesačný
Duálka newsletter

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD