Deň otvorených dverí v Duálnej akadémii (10.12.2022)

Druhé kolo DOD v našej Duálke je za nami!

✅ zaujímavá prezentácia dielní, tried a priestorov školy

✅ virtuálna realita

✅ predstavenie nových zamestnávateľov Daikin a ZSE

✅ účasť stálych zamestnávateľov Volkswagen Slovakia, Škoda, Slovnaft, Forvia

✅ Duálna akadémia ako agentúrny zamestnávateľ

10.12.2022 sa v Duálnej akadémii stretlo viac ako 100 záujemcov, ktorým záleží na svojom budúcom štúdiu, ale aj štúdiu svojich detí. Druhé kolo bolo oproti tomu prvému trochu odlišné. Tentokrát sme zaznamenali vyššiu účasť rodičov ako potenciálnych študentov, avšak veríme, že svojim deťom odovzdajú informácie tak, ako ich dostali oni. Napriek blížiacim sa vianočným sviatkom si mnohí našli čas, navštívili nás a stretli sa s našimi zamestnancami, ale aj zamestnávateľmi. Veľmi si vážime, že nám bola poskytnutá spätná väzba, vďaka ktorej sa vieme posúvať vpred.

Ďakujeme všetkým, vďaka ktorým DOD dopadol naozaj úspešne. Organizácia, profesionalita a hlavne priebeh celého dňa boli skvelé. Naši sprievodcovia odovzdali návštevníkom množstvo zaujímavých informácií, študenti si vyskúšali reálne komponenty z praxe a stretli sa so zamestnávateľmi, ktorí dávajú absolventom Duálnej akadémie úspešnú budúcnosť. Ak chcete nasať tú pravú atmosféru z dňa otvorených dverí, pozrite si naše fotografie nižšie.

Už teraz sa tešíme na DOD č.3, ktorý nás čaká 11.2.2023.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD