Duálna akadémia na ITAPA EXPO 2022

Zúčastnili sme sa Festivalu inovácií ITAPA EXPO 2022: OD Dubaja k Dunaju, ktorý sa konal 9.9. v nákupnom centre Eurovea. Na pódiu vystúpila naša pani riaditeľka Veronika Matysová, zástupca riaditeľky Martin Kmec a naši šikovní študenti, ktorí sa podieľali na výstavbe formule, ktorú sme prezentovali.

Sme nesmierne radi, že účastníkov aj návštevníkov formula zaujala, vďaka čomu sa šikovnosť našich študentov dostáva do širokého povedomia. Štúdium a tvrdá práca postupne prinášajú svoje ovocie v podobe viacerých úspechov a ocenení.

1. miesto na pretekoch v Dlhej pri Trnave v rámci medzinárodného projektu Greenpower Slovensko (2019)

2. miesto v rámci projektu Greenpower Slovensko (2022)

Mimoriadna cena spoluorganizátora SJF STU BA za najlepší návrh dizajnu, konštrukciu a prevedenie.

Ďakujeme, že sme mali možnosť byť súčasťou jedinečného programu plného moderných technológií a ukázať aj výnimočný talent našich žiakov, ktorí s nami zdieľajú nadšenie pre elektromobilitu.

Sme na vás hrdí.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD