Prihlás sa na našu strednú školu!

Termín výberu strednej školy sa blíži, preto ti chceme dať do pozornosti možnosť štúdia na našej Súkromnej SOŠ automobilovej Duálnej akadémii v Bratislave.

Naším špecifikom je, že aj keď sme súkromná škola, štúdium u nás je bezplatné. Naopak, naši žiaci v systéme duálneho vzdelávania získavajú štipendium i odmenu za produktívnu prácu.

–> uzávierka žiadostí o duálne vzdelávanie na našej škole je už 10. marca 2022.

Dovtedy sa musia žiaci rozhodnúť aký odbor a u akého zamestnávateľa chcú študovať a podať si online žiadosť cez našu webovú stránku: https://skola.dualnaakademia.sk/.

Následne je potrebné do 20. marca podať prihlášku na strednú školu elektronicky cez Edupage alebo papierovú verziu poštou.

Pre záujemcov chystáme prezenčný Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v sobotu 12.2.2022 od 09:00 – 12:00 hod. u nás v Duálnej akadémii. Naživo predstavíme účastníkom naše moderné technické dielne, zaujímavý spôsob a možnosti vzdelávania plné benefitov.

Pre tých, ktorým termín Dňa otvorených dverí nevyhovuje, ponúkame v ľubovoľnom čase individuálne prehliadky pre triedy, malé skupiny rodičov s deťmi či jednotlivcov. Stačí napísať na info@dualnaakademia.sk, zavolať 0907 649 516 alebo sa prihlásiť cez formulár: shorturl.at/nrxCV

Tešíme sa na Teba!