Prípravný kurz na prijímacie skúšky

Milí záujemcovia o štúdium na našej škole,

chceli by sme Vám dať do pozornosti možnosť absolvovať online prípravný kurz na prijímacie pohovory zo slovenského jazyka a matematiky. Kurz je bezplatný a bude prebiehať 2x po 60 minút z každého predmetu. Kurz vám umožní precvičiť si najdôležitejšie tematické okruhy v oboch predmetoch, pričom sa bude viesť interaktívne s možnosťou pýtania sa. Kurz bude vedený učiteľkou slovenského jazyka a učiteľom matematiky našej školy.

Termíny kurzov sú: 20-21.4 a 27.-28.4. 2022

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť do 14.04.2022 pomocou prihlasovacieho formulára: 

https://docs.google.com/forms/d/1-vSzdEHFR4ABcSPqth-J4E0WyIn1lvLlYraChrMm1_k/edit

Najneskôr 2 dni pred začatím kurzu od nás dostanete na email link k online pripojeniu sa na kurz.

Tešíme sa na vás!

Vedenie školy

Share on facebook
Zdieľať
© Duálna Akadémia 2019-2022. Všetky práva vyhradené.
Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD