Prípravný kurz na prijímacie skúšky

Milí záujemcovia o štúdium na našej škole,

chceli by sme Vám dať do pozornosti možnosť absolvovať online prípravný kurz na prijímacie pohovory zo slovenského jazyka a matematiky. Kurz je bezplatný a bude prebiehať 2x po 60 minút z každého predmetu. Kurz vám umožní precvičiť si najdôležitejšie tematické okruhy v oboch predmetoch, pričom sa bude viesť interaktívne s možnosťou pýtania sa. Kurz bude vedený učiteľkou slovenského jazyka a učiteľom matematiky našej školy.

Prípravné kurzy sa budú konať v termínoch 18.04.2023 a 25.04.2023

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť do 14.04.2023 pomocou prihlasovacieho formulára:

Najneskôr 2 dni pred začatím kurzu od nás dostanete na email link k online pripojeniu sa na kurz.

Tešíme sa na vás!