Prijímacie skúšky 2. a 9.5.2022

Milí uchádzači,

čoskoro Vás čakajú písomné prijímacie skúšky zo slovenského jazyka a matematiky na našu školu. Radi by sme Vám preto poskytli viac informácii, aby ste boli pripravení a skúšky v pohode zvládli.

Skúšky prebehnú v pondelok 2.5. 2022 a 09.05. 2022 vždy od 8:00 hod. ráno a budú trvať do cca. 10:00 hod. Váš presný termín spolu s pozvánkou Vám bude nasledujúce dni doručený poštou a takisto od nás dostanete email s informáciami. Tí z Vás, ktorí sa prihlásili na 3-ročný odbor Autoopravár, prijímacie konanie nerobia.

V deň prijímacích skúšok odporúčame prísť  15 min. v predstihu (netreba skôr), aby ste si stihli nájsť svoje miesto a pripraviť sa.

Tu nás nájdete: https://goo.gl/maps/DTkm53ds5bPuPwap9 Naša adresa je Jána Jonáša 5, Devínska Nová Ves- Bratislava.

V areáli školy je možné parkovať (po príchode do školského areálu treba odbočiť naľavo), avšak kapacity sú obmedzené. Zvážte prosím preto s rodičmi formu dopravy.

Z pomôcok je povolené okrem písacích potrieb priniesť si iba kalkulačku (nie tú v mobilnom telefóne). Začína sa so skúškou z matematiky, po krátkej pauze nasleduje skúška zo slovenského jazyka. Nezabudnite si so sebou priniesť tiež malé občerstvenie, najmä vodu, aby ste si vedeli dobiť energiu.

O výsledkoch skúšky budete informovaný elektronicky (e-mail, EduPage) a výsledky budú zverejnené na webstránke školy najneskôr v utorok 10.05. 2022 do 13:00 hod.

Prajeme Vám veľa energie pri prípravách na skúšky a na záver posielame tip ako sa na ne správne pripraviť 😊: https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/338/ako-zvladnut-testovanie-9-a-prijimacie-skusky

Držíme Vám palce!

Za tím SSOŠA Duálna akadémia,

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD