PORTUGALSKO: Študenti Duálky sa úspešne vrátili zo vzdelávacieho pobytu

Naši študenti sa úspešne vrátili zo svojho vzdelávacieho pobytu v Portugalsku. 🇵🇹

Vďaka nášmu portugalskému partnerovi Mobility Friends a programu Erasmus+ sme sa kampusu zúčastnili spolu s ďalšími 14 školami z 9 krajín. Takmer 120 študentov si užilo aj tematický večer, pri príležitosti 12. výročia Mobility friends, s domácim folklórnym súborom, kde sa mládež veľmi dobre zabavila.

Taktiež sa študenti, pod vedením pedagóga Alfréda Bauera, zúčastnili aj olympiády, kde pracovali v zmiešaných družstvách. Jej cieľom bolo podporenie integrácie, zlepšenie komunikácie a spolupráce či podpora medzinárodného charakteru mobility. Naši študenti boli členmi víťazného družstva a zároveň sa umiestnili aj na 3. mieste. Radosť im urobili nielen vecné ocenenia, ale aj zisk symbolického kohúta.

Študenti ocenili počas tohto pobytu aj športové aktivity, kultúrne vyžitie či získanie nových partnerstiev a kontaktov. Už čoskoro prebehne prezentácia vzdelávacieho pobytu pred vedením našej školy, kde si vzájomne odovzdáme skúsenosti, zážitky, emócie a osobný prínos. Ďakujeme a tešíme sa!

Viac o Duálnej Akadémii na ➡️www.DualnaAkademia.sk

Staňte sa študentmi Duálnej Akadémie aj vy a získajte šancu vzdelávať sa v zahraničí. Program Erasmus+ KA121-VET-000126844 je sponzorovaný zo zdrojov Európskej Únie.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD