Získali sme 3. miesto na súťaži Strieborný piest 2024

Naši študenti vyhrali 3. miesto na súťaži Strieborný piest. 🏆 Gratulujeme! 🎉

Medzinárodná súťaž žiakov stredných odborných škôl Pneumatické, elektropneumatické systémy a priemyselná automatizácia sa konala 15.3.2024 v školiacom stredisku Kia Sales Slovakia. Súťaž je príležitosťou nie len žiakov duálneho vzdelávania overiť si osvojené vedomosti či zručnosti a formou súťaže si zmerať vedomosti celoštátne, ale aj medzinárodne a v praxi. 🦾

V celkovom hodnotení hlavnej súťaže sa na 3.mieste umiestnil tím DA v zložení Martin Sokol, Martin Bezák, Severín Malík s bodovým ziskom 770 a na 8.mieste tím v zložení: Denis Cvečka, Roman Putnoky, Eduard Horváth z bodovým ziskom 620 bodov. Súťaže sa zúčastnilo 26 tímov z 19 stredných odborných škôl SR.

Študentom srdečne blahoželáme za skvelé umiestnenie a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. Taktiež ďakujeme aj našim majstrom – Igorovi Mozolákovi, Filipovi Kapustovi a Milanovi Ráchelovi za podporu priamo na súťaži. Vďaka tiež patrí SMC Priemyselná automatizácia, spol. s.r.o. a Štátny inštitút odborného vzdelávania.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD