Porsche Fans Family Day 2023

Náš tím Duálky sa zúčastnil Porsche Fans Family Day 2023! 🔝

Už 6. ročník tohto jedinečného podujatia sa konal na bratislavskom hrade a my sme mohli byť pritom. Ako partner Porsche Fans Family Day sme všetkým účastníkom predstavili našu vzdelávaciu inštitúciu, užili si slnečnú sobotu a nadviazali nové známosti, vďaka ktorým sa posúvame vpred. 🦾

Nasajte atmosféru tejto nezabudnuteľnej akcie aj vy a nepremeškajte ďalšiu, náš blížiaci sa DOD v Duálnej Akadémii, ktorý sa uskutoční už 23.9.2023, kde sa budete môcť o našej strednej škole s budúcnosťou dozvedieť viac. Pridajte sa do udalosti a majte prístup k tým najaktuálnejším informáciám – https://fb.me/e/1tks6pgdk

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD