SPÄŤ DO ŠKOLY: Info k otvoreniu šk. roka 2023/2024

Slávnostné otvorenie nového školského roka 2023/2024 sa uskutoční v Duálnej Akadémii 4.9.2023 od 8:30. Tešiť sa môžete nielen na samotné otvorenie a príhovory riaditeľky školy Anny Špačekovej, predsedníčky Duálnej Akadémie Renáty Valekovej, ale aj na účasť Kai-Stefan Linnenkohla, člena predstavenstva VW Slovakia a štátneho tajomníka Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky Petra Šveca, ktorý prijal naše pozvanie. Aj vďaka tejto spolupráci sa nám darí napredovať smerom k excelentnosti v odbornom vzdelávaní, s úzkym prepojením na prax a inovácie. Spoločne vytvárame kreatívne prostredie, kde sa študenti môžu učiť, rásť a rozvíjať zručnosti a znalosti potrebné na to, aby vynikli v neustále sa vyvíjajúcom svete technológií.

Zamestnávateľov Duálnej Akadémie a partnerov čakajú business raňajky a rodičov a deti hudobný kultúrny program a cena pre študenta roka 2023/2024. 

Milí rodičia a deti, srdečne vás týmto pozývame na slávnostné otvorenie nového školského roka 2023/2024. Tento deň bude nás určite výnimočný, a preto sme si pre vás pripravili malý festival. Zoznámite sa s prostredím, so spolužiakmi a s učiteľmi. Nebude chýbať ani prekvapenie. Chceme vás poprosiť, aby ste si so sebou priniesli ruksak, malú piknikovú deku a samozrejme dobrú náladu. 

Program:

8:30 – 9:00 hod – slávnostné otvorenie školského roka

9:00 – 10:30 hod – THF 

10:30 – 12:00 – hudobný koncert a festivalový obed

Tešíme sa na našu spoločnú cestu štúdiom.

Share on facebook
Zdieľať

© Duálna Akadémia 2019-2023. Všetky práva vyhradené.

Nastavenia cookies GDPR GDPR Online DOD